HİZMETLERİMİZ

BEBEK BAKICISI

Bebek Bakıcısı

Günümüzde anne, baba çalıştığı için bebek bakıcısına ihtiyaç duyuluyor. İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde bakıcı bulmak uzun bir süreç ve oldukça zor bir deneyim gerektiriyor. Referanslı, güvenilir bakıcı bulmak ise, altın değerinde. Zamanımız çok kıymetli.

Kısa zamanda, uygun maliyetle, çok seçenekli, referanslı, güvenilir bakıcıları ailelerimize nasıl sunarız diye başladığımız hizmet serüvenimizde bu günlere geldik. Kimlikleri, referansları doğrulanmış, üniversiteliyse öğrenci/mezun olduğu teyit edilmiş, evinize en yakın civarda oturan bakıcıları size sunmanın gururunu yaşıyoruz. Detaylar için.

ÇOCUK BAKICISI

ÇOCUK BAKICISI ARIYORUM

Yatılı veya gündüzlü, güvenilir, yabancı dil bilen çocuk bakıcısı nereden bulurum diyorsanız Sultanahmet Danışmanlık olarak size en uygun personeli 1 gün içinde buluyoruz! Yerli, yabancı çocuk bakıcısı hizmeti veya yatılı gündüzlü çocuk bakıcısı arayışınız için iletişim sayfamızdan bize ulaştırın, size kısa sürede ihtiyacınız olan çocuk bakıcısını temin edelim. Detaylar için.

ENGELLİ ÇOCUK BAKICISI

Ä°lgili resim

Zihinsel ve/veya fiziksel engelli çocukların bakımı çoğu zaman onların hayatı boyunca sürecek olan bir süreçtir ve büyük bir sevgi ve anlayış, büyük bir sabır gerektirir. Yemek yeme, tuvalet alışkanlığı gibi başka çocukların belirli bir süre içinde edindiği davranışların kazandırılması dahi ortalamanın çok üzerinde bir zaman alabilir. Bu durumdaki çocuklarınızın bakımı ve eğitiminde size yardımcı olacak bir engelli çocuk bakıcısı bu zorlu süreci daha kolay geçirmeniz açısından faydalı olacaktır. Detaylar için.

EV ÖĞRETMENİ

ev öğretmeni ile ilgili görsel sonucu

Ev ortamında okul öncesindeki çağındaki çocukları eğitme sorumluluğunu alan bir öğretmenin sahip olduğu nitelikler önemlidir. Sultanahmet Danışmanlık  çocuklarının evde okul öncesi eğitim almasını isteyen ailelere bu işin gerektirdiği vasıfların tümüne sahip olan ev öğretmeni temin edebilmeleri konusunda yardımcı olmaya hazırdır. Detaylar için.

HASTA BAKICISI

hasta bakıcı ile ilgili görsel sonucu

Ev veya hastane ortamında bakılması gereken bir hastanız varsa ve özellikle belirsiz-uzun süreli bir bakım ihtiyacı söz konusuysa gerek başka sorumluluklarınız, gerekse ruh haliniz bu süreci tek başınıza üstlenmenizi zorlaştırabilir. Bu durumda içinize sinecek özelliklere sahip bir  hasta bakıcı ile anlaşarak süreci kendiniz için de, hastanız için de daha kolay hale getirebilirsiniz. Detaylar için.

YAŞLI BAKICISI

ALZHEİMER HASTASI İÇİN BAKICI ARIYORUM

Ailenizde özel bakıma ihtiyacı olan yaşlı bireyler varsa ve onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının bu konuda eğitim almış profesyoneller tarafından giderilmesini istiyorsanız nitelikli bir yaşlı bakıcısı ile çalışmanız gerekir. Evde yaşlı bakımı yaşlı bireyin karnının doyurulması, temizliğinin ve öz bakımının sağlanması, ilaçlarının verilmesinden ibaret bir süreç değildir. Detaylar için.

REFAKATÇİ

REFAKATÇİ ile ilgili görsel sonucu

Bir yakınınız uzun süre hastanede veya evde yatmak durumunda kaldığında bir refakatçi ile anlaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu çoğunlukla hasta ve / veya yaşlı bireyin yanında geceleri devamlı olacak biri olmadığında, hasta yakınları sürekli olarak onun yanında bulunamadıklarında tercih edilen bir alternatiftir. Detaylar için.

EV İŞİ / TEMİZLİK PERSONELİ

ev işi temizlik personeli ile ilgili görsel sonucu

Çeşitli sebeplerle ev işlerine yeterince zaman ayıramayan bir ev kadını, tek başına yaşayan bir erkek, büyük bir evde yaşayan bir aile, çalışan bir kadın, ilerleyen yaşları sebebiyle bu işleri layıkıyla yapamayan kişiler, sağlık sorunları yüzünden temizlik yapamayanlar vs; birçok değişik profildeki insanlar farklı sebeplerle ev işi temizlik personeli arayışı içerisindedir. Sultanahmet Danışmanlık mekanlarınızın temiz ve bakımlı görünmesine ve bu tip ilerinizin işi bilen, güvenilir insanlar tarafından yapılmasına ne kadar önem verdiğinizin bilincinde olarak size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. Detaylar için.

ÖZEL ŞOFÖR

Özel aracınızı kullanacak veya aracı ile size eşlik edecek, isterseniz yabancı dil bilen eğitimli bir şoföre mi ihtiyacınız var?Havalimanına veya otogara gelecek olan misafirlerinizi karşılamaya zamanınız yoksa şehrinizde ve çevrenizde bulunan güzellikleri misafirlerinize göstermek ve onları gezdirmek istiyorsunuz ama ya aracınız yok ya da gezilecek yer konusunda tecrübeniz yoksa endişelenmeyin… Detaylar için.

 

 

 

 


Arşivler